Du har inga produkter i din samling

Search Advanced Close

Hitta din säljare 

Har du speciella önskemål kan du ringa och prata med en av HAGS säljare och få hjälp med att ta fram en lösning som passar dig. Vi gör gärna besök på plats så att vi kan ta fram förslag och presentationer anpassade för rätt förutsättningar. HAGS serviceteam kan även hjälpa till med monteringen så du vet att produkterna blir rätt installerade. Varje projekt är ju i det närmaste unikt och vi finns till hands under hela processen - från idé till färdig installation.

Se vilka mässor och event som vi planerar att delta på här

Använd kartan

Klicka på ditt område på kartan för kontaktuppgifter till din lokala representant från HAGS.
Hämta kartan som PDF

 

How to customise ARENA multi-sports court

Lennart Brännström Fredrik Olsson Ylva Cederberg Breman  Daniel Bergander Michael Söderqvist Michael Söderqvist Anki Claesson Niclas Johansson  Peter Perusina Mikael Sjövall Pierre Hansson

 

Niclas Skarby
Niclas Skarby 
Försäljningschef 
n.skarby@hags.com ​
0380-47360 

 

Peter Åsberg
Peter Åsberg
KAM / Teamleader Sälj Sverige 
p.asberg@hags.com 
072-181 11 44

 

Lennart Brännström
Lennart Brännström 

l.brannstrom@hags.com
073-071 40 62  Lennart Brännströms Distrikt 

Fredrik Olsson
Fredrik Olsson
f.olsson@hags.com
070-270 26 40   Fredrik Olssons Distrikt


         

Ylva Cederberg Breman
Ylva Cederberg Breman
y.cederbergbreman@hags.com
070-860 49 9
3  Ylva Cederber Bremers Distrikt

 

anki Claesson
Anki Claesson
a.claesson@hags.com
076-894 48 70  Anki Claessons Distrikt

 

Daniel Bergander
Daniel Bergander  
d.bergander@hags.com
070-555 40 04  Daniel Berganders Distrikt

 

Michael Söderqvist
Michael Söderqvist
m.soderquist@hags.com
070-217 69 98  Michael Söderqvists Distrikt

 

Niclas Johansson
Niclas Johansson
n.johansson@hags.com
070-777 70 43  Niclas Johanssons Distrikt

 

Peter Perusina
Peter Perusina 
p.perusina@hags.com
072-188 78 77  Peter Perusinas distrikt

 

Mikael Sjövall
Mikael Sjövall
m.sjovall@hags.com
070-539 12 16  Mikael Sjövalls Distrikt

 

Pierre Hansson
Pierre Hansson 
p.hansson@hags.com
070-849 58 97  Pierre Hanssons Distrikt