Search Advanced Close

För att hitta produktnedladdningar klickar du bara på ett av alternativen ovan och använder sedan sökformuläret som visas för att hitta alla dokument som är associerade med din sökning.

 

Search Advanced Close

Du har inga produkter i din samling

Search Advanced Close

Glasparken i Limmared

I juni 2019 invigdes en ny aktivitetspark i Limmared - Glasparken

2019-08-20 15:02:00

Mer information

Sockerlekan i Staffanstorp

Sockerlekan i Staffanstorp. Tillgänglig lekplats med tema Sockerbruk-jordbruksindustri.

2019-06-13 10:08:00

Mer information

Vasaparken i Uppsala

En fin och välplanerad,riktigt bra tillgänglighetsanpassad park.

2018-07-12 09:17:00

Mer information

Referensplatser

Låt dig inspireras

Visa alla referensobjekt
Search Advanced Close

Välkommen till HAGS säljteam

Har du speciella önskemål kan du ringa och prata med en av HAGS säljare och få hjälp med att ta fram en lösning som passar bra. Vi gör gärna besök på plats så att vi kan ta fram förslag och presentationer anpassade för rätt förutsättningar. 
HAGS Service Team kan även hjälpa till med monteringen så du vet att produkterna blir rätt installerade. Varje projekt är ju i det närmaste unikt och vi finns till hands under hela processen från idé till färdig installation.

Niclas Skarby
Niclas Skarby 
Försäljningschef 
N.Skarby@hags.com  ​
0380-473 60 

Peter Åsberg
Peter Åsberg
KAM / Teamleader Sälj Sverige 
P.Asberg@hags.com  
072 -181 11 44

  Lennart Brännström
Lennart Brännström 

L.Brannstrom@hags.com
073-071 40 62  Lennart Brännströms Distrikt 
         

   Fredrik Olsson
 Fredrik Olsson
 F.Olsson@hags.com
 070-270 26 40   Fredrik Olssons Distrikt
         

  Ylva Cederberg Breman
Ylva Cederberg Breman
Y.Cederbergbreman@hags.com
 070-860 49 9
3  Ylva Cederber Bremers Distrikt

  anki Claesson
Anki Claesson
A.Claesson@hags.com
076-8944870  Anki Claessons Distrikt

Daniel Bergander
Daniel Bergander  
D.Bergander@hags.com
070-555 40 04  Daniel Berganders Distrikt

  Michael Söderqvist
Michael Söderqvist
M.Soderquist@hags.com
070-217 69 98  Michael Söderqvists Distrikt

 Niclas Johansson
Niclas Johansson
N.Johansson@hags.com
 070-777 70 43  Niclas Johanssons Distrikt

 Peter Perusina
Peter Perusina 
P.Perusina@hags.com
072-188 78 77  Peter Perusinas distrikt

   Mikael Sjövall
Mikael Sjövall
M.Sjovall@hags.com
070-539 12 16  Mikael Sjövalls Distrikt

 Pierre Hansson
Pierre Hansson 
P.Hansson@hags.com
070-849 58 97  Pierre Hanssons Distrikt

Hitta säljaren i ditt distrikt

Klicka på ditt område på kartan för kontaktuppgifter till din lokala representant från HAGS.

How to customise ARENA multi-sports court

Lennart Brännström Fredrik Olsson Ylva Cederberg Breman  Daniel Bergander Michael Söderqvist Michael Söderqvist Anki Claesson Niclas Johansson  Peter Perusina Mikael Sjövall Pierre Hansson

Hämta kartan med information om HAGS säljare som PDF >>